zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon Nízke provízie - reality na leonreal.sk
RSS Nízke provízie Nízke provízie Nízke provízie Nízke provízie Nízke provízie

Aktuální nabídku realit naší kanceláře najdete na portálu AReality.sk. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nízke provízie

Okrem skúseností a samozrejmých doplnkov našich komplexných služieb ako sú napríklad hypotéky, poradenstvo, zabezpečenie znaleckých posudkov a podobne, Vám vieme ponúknuť dve novinky:

  

  • provízie pri sprostredkovaní priameho predaja (alebo kúpy) vo výške iba 50 % až 70 % priemerne účtovanej na Slovensku na rozdiel od ostatných realitných kancelárií v zmysle štatistických údajov

  • viac na www.zmluvynaneh.webnode.sk

  • Najlepsia alternativa pri predaji je taka, aka funguje v anglicky hovoriacich krajinach (mame osobne skusenosti z Canterbury,UK a Cape Town,JAR), kde je kazda nehnutelnost v ponuke iba jednej kancelarie (bez exkluzivnej zmluvy ako ju zvyknu uzatvarat kancelarie na Slovensku, o i. aj bez “sukromnej” inzercie), takze Vas vieme uplne pochopit a vyjst Vam v ustrety.

  • Kedykolvek sme tu pre Vas. Pripadne ak si na zaklade Vasej inzercie najdete kupujuceho sami, vieme Vam vypracovat kvalifikovane zmluvy (webovy link s cennikom na www.zmluvynaneh.webnode.sk).


  • zrealizovanie iba predaja resp. kúpy nehnuteľnosti bez priameho sprostredkovania (v cene od 290,- € podľa zložitosti prípadu a rozsahu poskytovaných služieb) v rámci vypracovania potrebných zmlúv, návrhov na vklad na kataster a ďalších potrebných a doplnkových služieb, plus bezproblémový a rýchly prevod vlastníckych práv (ak Vašu nehnuteľnosť kúpi niekto na základe súkromnej inzercie alebo na odporúčanie - napríklad „sused“ alebo v opačnom prípade ak si nehnuteľnosť ako kupec týmto spôsobom nájdete)

Sme tu pre Vás, keď PREDÁVATE alebo KUPUJETE nehnuteľnosť.

 

PNA ZMLUVA, NÁVRH NA VKLAD, OZNÁMENIE O ZAMÝŠĽANOM NÁVRHU NA VKLAD

Ak si NAPRÍKLAD nájdete KUPUJÚCEHO na základe súkromnej inzercie, vypracujeme Vám KVALIFIKOVANÉ zmluvy prevodu vlastníckeho práva, návrhov na vklad zmeny vlastníckeho práva a ďalšie prípadne príslušné relevantné dokumenty a náležitosti

- zjednodušene povedané - BEZPEČNE a bezproblémovo Vás prevedieme zmenou vlastníckeho práva (plus Vám UŠETRÍME časť poplatkov na katastri podaním oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad).

Plus:

- PRENÁJOM, RADY, POMOC, OTÁZKY, osobná asistencia pri realizácii obchodu

- ZMLUVA o BUDÚCEJ (kúpnej) zmluve

- ZÁMENNA ZMLUVA

- ZMLUVA O VYSPORIADANÍ PODIELOVÉHO SPOLUVLASTNÍCTVA

- ZMLUVA O ZRIADENÍ VECNÉHO BREMENA

redikcia (KONTROLA správnosti) už vypracovaných zmlúv.

- atď. (všetko k NEHNUTEĽNOSTIAM)

Všetko u nás.

Ide o jediné: Výsledkom prebiehajúceho obchodu musí byť Vaša SPOKOJNOSŤ, BEZPEČNOSŤ a ISTOTA.

zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon